Opinion – Pandemia zbulon Shqipërinë!


Opinion – Pandemia zbulon Shqipërinë!

Autori: Blendi Fevziu

22:00 22/09/2020

Fation Plaku tregon destinacionet më të bukura në Shqipëri

Alpinisti Fation Plaku i ftuar në emision “Opinion” në Tv Klan ka treguar destiancionet më të bukura të Shqipëri. Sot në “Opinion” po flitet për destinacionet që janë zbuluar këtë vit në Shqipëri për shkak të pandemisë.

Plaku tha se ka pasur shumë njerëz që kanë qenë me të në guida, nuk kishin udhëtuar asnjëherë më parë dhe janë mahnitur. Ai shtoi dhe destinacionet më të bukura në vend.

Kam promovuar zonën e Nivicës, Bënçën, Tepelenën që janë pak të njohura”, tha ai.

Më tej ai tregoi dhe disa destinacionet në veri të vendit. “Edhe veriu ka pasur interes. Një destinacion që ne nuk e njhim fare në Valbonë është një destinacion shumë i bukur”, u shpreh Fation Plaku. /tvklan.alTë ngjashme

Autori: Blendi Fevziu

22:00 22/09/2020